www.hotel-ubytovani.com
Apartmány Loučná Klínovec Meadows - Služba na recepci je 24 hodinApartmány Loučná Klínovec Meadows - K hotelu přísluší parkovištěApartmány Loučná Klínovec Meadows -  je k dispozici připojení na internetApartmány Loučná Klínovec Meadows -  je k dispozici letní terasaApartmány Loučná Klínovec Meadows - tenis -poblíž hoteluApartmány Loučná Klínovec Meadows - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmány Loučná Klínovec Meadows - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmány Loučná Klínovec Meadows - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Loučná Klínovec Meadows - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmány Loučná Klínovec Meadows - na pokojích je telefon
 

Apartmány Klínovec Meadows
Klínovecké louky 120/4, Loučná 43191
Česká Republika
Pension-Loucna-Klinovec-Meadows@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Apartmány Klínovec Meadows ubytování Loučná Aktuální počasí skoro zataženo
Nevyhovuje Vám toto ubytování? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
 

Apartmány Klínovec Meadows - ubytování Loučná | Vítejte

 
Apartmány Loučná Klínovec Meadows Apartmány Meadows na Klínovci je moderně řešený a nadstandardní čtyřhvězdičkový apartmánový resort od dánských architektů se nalézá 200 metrů od dolní stanice nově vybudované čtyřmístné lanovky a 400 metrů od třísedačkové lanovky ve Skiareálu Klínovec.

Apartmány Meadows ubytování na Klínovci dostupnost
Pokud pojedete do hoských apartmánů Klínovec Meadows z Prahy, nestrávíte v autě více než dvě hodiny. Pro cestu lze použít dvě až tři trasy. Pro jízdu z levého břehu Vltavy je nejvhodnější směr Slaný, Louny, Chomutov, pro ty, kteří vyjíždějí z pravého břehu je vhodnější trasa směr Lovosice po dálnici D8 a pak přes Třebenice, Libčeves a Skršín do Mostu a dále do Chomutova. Nově je v provozu obchvat Chomutova, čtyřproudá silnice až nahoru do hor a k tomu kompletně nový povrch silnice až do Vejprt. Ze směru od Plzně vede přístupová trasa přes Karlovy Vary, Ostrov nad Ohří, Jáchymov a Boží Dar.

Apartmány Meadows na Klínovci ubytování
Pokud hledáte ubytování na horách a máte rádi Klínovec a Krušné hory, pak zvolte horské apartmány Klínovec Meadows a jejich pronájem. Horské apartmány Klínovec Meadows nabízejí k pronájmu v současné době dva řadové domy a čtyři studia. Dvoupodlažní řadové domy o velikosti 80 m2 mají vstupní halu s úložným prostorem pro sportovní vybavení a stojí na vrcholu nabídky pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem. V přízemí najdete velký obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem s přímým vstupem na terasu s výhledem na horské panorama. V prvním patře je toaleta, koupelna a dvě velké ložnice, z nichž jedna ústí na druhou terasu, která je situována na opačnou stranu než terasa dolní. Ke standardnímu vybavení domu patří venkovní parkovací stání.

Ubytování  Meadows apartmány na Klínovci služby
Každá jednotka má vyhrazené místo na parkování. Součástí resortu Meadows na Klínovci je recepce, kde vyřídíte všechny náležitosti spojené s ubytováním, venkovní dětské hřiště a společenská zóna. Ze všech jednotek je díky modernímu archtektonickému řešení nádherný výhled do krajiny.

Ubytování na Klínovci apartmány Meadows okolí
Největší lyžařský areál Krušných hor najdete na jejich nejvyšším vrcholu Klínovci. Ski areál Klínovec nabízí sportovní vyžití pro všechny věkové kategorie. Na 9 sjezdovkách všech obtížností si zalyžují méně zdatní i zkušení lyžaři. Nezapomíná se tu ani na snowboardisty. Pro ty je k dispozici denně upravovaný Óčko snowpark.